Szukaj
  • webmds

Wycieczki do Rancza Okapi w miejscowości Dębe Wielkie.

Aktualizacja: 21 cze 2020

Dzisiejsza fotorelacja z wycieczki do Rancza Okapi w miejscowości Dębe Wielkie. Grupa naszych przedszkolaków pod opieką pedagogiczną Pana Dyrektora, Pani Pauliny oraz Pani Iwonki wraz z rodzicami Panią Karoliną, Panią Pauliną - miała okazję uczestniczyć w ciekawej podróży na ranczo :) Zabrała się nami grupa przedszkolaków z Przedszkola Marzenia do Spełnienia z ul. Wiernej 24 z Warszawy pod opieką Pani Małgorzaty :) Na świeżym powietrzu nasze kochane dzieciaki mogłym.in: - zjeżdżać tyrolką :) - przejechać się gokartem na ranczu :) - przechodzić przez labirynt - poznać dużą ścieżkę sensoryczną - zagrać w kręgle - ułożyć gigantyczne puzzle - rzucać podkową do celu - połowić duże rybki Poznaliśmy wiele ciekawostek dotyczących Indian i ich stylu życia na dzikim zachodzie, a także mieliśmy okazję posłuchać historii kartofla i dyni podczas prelekcji. Co prawda było lekko chłodno, ale wszyscy byli ciepło poubierani, ponadto nie było czasu na odpoczynek, co chwilę mieliśmy ciekawe zajęcia i atrakcje. Po 12:15 zrobiliśmy sobie przerwę i zjedliśmy cieplutką pyszną zupkę pomidorową :) Po czym bezpiecznie wróciliśmy do naszego przedszkola na obiad. Serdecznie dziękuję właścicielowi za ciekawe udostępnienie obiektu dla naszych przedszkolaków. Rodzicom, którzy mieli przyjemność być z Nami - równie miło dziękuję za poświęcony czas i pomoc w opiece nad naszymi dzieciakami-słodziakami :) To był miły wypad, dawka świeżego powietrza, ale przede wszystkim ciekawa atrakcja dla dzieci :) Zapraszamy do oglądania krótkiej fotorelacji :)14 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2019 by Proudly created - Jacek Jankiewicz.