Zrzut%2520ekranu%25202020-06-21%2520o%25

Warszawa ul. Wierna 24 

      Dyrekcja Przedszkola Marzenia do Spełnienia znajdującego się przy ul Wiernej 24 Informuje, że przedszkole z dniem 1 .01.2021 będzie przekształcone w publiczne
i będzie przedszkolem bez czesnego.

Wszystkie osoby które zapiszą się do naszej placówki w grudniu będą przyjęte do Publicznego Przedszkola bez rekrutacji .

W pozostałych miesiącach będzie obowiązywać rekrutacja. 

Ilość  miejsc ograniczona:  (23)
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr 731 099 746

   Serdecznie zapraszamy :) 

 

 

 

Zakładając nasze żłobki mieliśmy przed oczami dzieci aktywne, radosne, które jak tlenu potrzebują bezpiecznej, przyjaznej przestrzeni, miejsca w którym będą chciały zostać, a pozostawiający ich rodzice będą mieli poczucie, że zostawiają je pod najlepszą choć nie ich opieką. Pracujemy w niewielkich grupach, złożonych maksymalnie z 18 naszych małych podopiecznych. Zajęcia odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanych opiekunek posiadających uprawnienia do pracy z dziećmi. W niewielkich grupach maluchy lepiej przyswajają nową wiedzę oraz wykorzystują nabywane umiejętności. Naszym małym podopiecznym zapewniamy idealne warunki do rozwoju. Prowadzimy zróżnicowane zajęcia, które mają na celu kształtowanie zainteresowań i umiejętności Państwa dzieci."Marzenia do spełnienia" zapewnia zajęcia językowe, artystyczne, psychoruchowe, edukacyjne. Tak bogaty plan zajęć stanowi odpowiedź na zapotrzebowania płynące ze strony maluchów i ich Rodziców, zajętych troską o prawidłowy rozwój dzieci.Pragniemy poinformować, że  Żłobki  "Marzenia do spełnienia" działają także w okresie wakacyjnym. Zapewniamy pełną opiekę oraz bogaty plan zajęć w ramach letnich dyżurów. Jesteśmy przygotowani, by zapewnić Państwa dziecku wiele atrakcji i szeroki wachlarz zajęć rozwojowych.


Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  • LOGOPEDIA. Zabawy logopedyczne, wspomagające rozwój mowy 

  • RYTMIKA. Zabawy z elementami muzykoterapii 

  • SPOTKANIA ZE ZWIERZETAMI 

  • SPOTKANIE Z MAŁĄ FILHARMONIĄ

  • JĘZYK ANGIELSKI

  • TANIEC

  • ZABAWY FUNDAMENTALNE (ROWIJAJĄCE INTELIGENCJĘ WIELORAKĄ)

  • ZAJĘCIA PLASTYCZNE 

 

oraz jeden dzień w tygodniu poświęcony jest KLUBIKĄ (MAŁEGO ODKRYWCY, MAŁEKO PODRÓZNIKA, MAŁEGO EKOLOGA, MAŁEGO KUCHARZA) - W KAŻDY PIĄTEK INNY KLUBIK. 

Dodatkowe cechy naszej placówki: Catering, Diety eliminacyjne, Kuchnia mleczna, Wózkarnia. Do placówki przyjmowane są dzieci w kategori wiekowej od 12 miesiąca do 36 miesiąca.